HNK Šibenik odbacuje negativne medijske napise uoči ključne utakmice s Goricom

489700185_1023606233198822_7320198851255801042_n_987900336769412.jpg
HNK Šibenik se javio medijima s priopćenjem. Nigdje nisu spominjali plaće i stanje u klubu, samo da se piše o klubu pred važnu utakmicu? 🤔 Prenosimo u cijelosti: — Ime našeg kluba posljednjih se nekoliko dana dovodi u negativan kontekst. Kao klub, smatrali smo da je najbolje ignorirati napise koji su se pojavili u medijima, jer nam je u fokusu izuzetno bitna utakmica za naš klub protiv Gorice, koja nas očekuje u nedjelju. Međutim, ne možemo ostati nijemi kada netko narušava ugled našeg kluba. Do sada smo uvijek bili transparentni u svemu što radimo i uvijek smo stajali na raspolaganju i medijima, kao i ostalima. U to ime, molimo gospodu iz Hrvatske udruge Nogometni sindikat da službeno kontaktiraju klub i provjere informacije prije njihova plasiranja u javnost. S obzirom na njihovu upućenost u rad kluba, ovim ih putem pozivamo u Šibenik, gdje možemo argumentirano raspraviti o svim temama. Također, Hrvatska udruga Nogometni sindikat nikada nije službeno kontaktirala HNK Šibenik… Ono što nam pomalo smeta jest zapravo tajming medijskih napisa i pojačana zainteresiranost za stanje u HNK Šibenik, jer se to događa neposredno pred izuzetno važan dvoboj s Goricom. Naš fokus će ostati na tome! Nažalost, sličnim situacijama svjedočili smo i pred prošlogodišnje odlučujuće susrete. Želja nam je i da pred druge susrete i događanja u klubu imamo ovakvu medijsku zastupljenost. Hvala vam! Naglašavamo da nikakvi vanjski faktori neće narušiti djelovanje našeg kluba te da uz podršku naših navijača idemo po pobjedu u Veliku Goricu.