Copy paste proračuni se nastavljaju. Silne stotine tisuća eura samo za projektnu dokumentaciju, bez deka cementa ili ijedne opeke. Javna potrošnja je potpuno van svake kontrole, ali doduše u ovom slučaju ni ne potroše jer se projekti OŠ Brodarica i izgradnja nove škole u Vrpolju ne miču s mrtvog mjesta dugi niz godina. Da stvar bude još luđa iz godine u godinu povećavaju cifre koju namjene za te papirušine. Došli smo s 500.000 kn do 560.000€, to je povećanje od 8x!
Tko tu koga zeza? Svake godine najavljuju nastavak tih projekata, uvrsti se u gradski proračun i svaki put jedno veliko ništa. Je li oni nas smatraju idiotima? Smatraju da mogu što god hoće jer ne osjete posljedice. Da im u Vrpolju i Brodarici padnu glasovi za 80% na izborima razmislili bi malo bolje. Ovako mogu što god hoće.
Ništa se ne hvale s OŠ Vrpolje, što će to reći, sad pred izbore? Možda zato što im je projekt navodno ODBIJEN? Ako im nije odbijen, neka jave što novog ima sa školom. 🙂