inbox Stanovnici u strahu: Oštećeni kolnik na Putu 1. Partizanskog šibenskog odreda prijeti sigurnosti! 2025-02-05 Inbox: “Put 1. Partizanskog šibenskog odreda 7. Oštećeni spoj kolnika i nogostupa. Treba popraviti prije nego netko izvrne nogu ili željezo od armature probije gumu od automobila.” Povezani članci Post navigation Previous: Gradski portali kao PR služba političara: Radovi u punom jeku!Next: Stanovnici Ražina u strahu: Prometnica prema Rezalištu opasno zanemarena!