Šibenčani u strahu od “kamikaza” na cestama: Izazov izlaska iz garaže!

488780361_1023542046538574_292994774025739941_n_957647136461399.jpg
Šibenčani zbilja mrze ijedan korak više napraviti. 🤣 Dovoljno je teško izaći iz garaže, i još paziti na kamikaze koje izlijeću s desne strane i riskiraju udar s automobilom. I staro i mlado se zafrkava ovako, čudo jedno. 😆