Hoće li nove elektrane dovesti do jeftinije struje u Hrvatskoj?

489294268_1023302856562493_7771772468898060855_n_956161753276604.jpg
Znači li ovo da ćemo imati jeftiniju struju ili nećemo imati ništa kao što je bio slučaj s vjetrenjačama? Koliko elektrana i energana razno raznih pripremaju, za koju godinu ćemo imati besplatnu struju i grijanje 🥳😀🔥 Nadajmo se da makar neće završiti kao ova:
OTPUHANE AMBICIJE Bura uništila jednu od najvećih solarnih elektrana u Hrvatskoj